Wielka powódź 200 ml

150,00
Dostępny

Opis produktu

Achillea millefolium
Alchemilla vulgaris
Hamamelis virginiania
Capsella bursa pastorisMieszanka redukująca nadmierne krwawienia menstruacyjne- Dawkowanie 5 ml x 4 dziennie od pierwszego dnia okresu do ostatniego dnia krwawienia menstruacyjnego.


Achillea millefolium znana powszechnie jako krwawnik pospolity, tradycyjnie była stosowana jako środek hamujący krwawienia.  Środek ten był stosowany przez położne i zielarzy jako jedno z najbardziej skutecznych ziół w leczeniu krwawień, stosowany w przypadku obfitych krwawień miesięcznych oraz zaburzeń miesiączkowania.

Alchemilla vulgaris-Przywrotnik pospolity- tradycyjnie była stosowana w leczeniu różnych problemów związanych z menstruacją, w tym z obfitymi krwawieniami miesięcznymi. 
W badaniach i praktyce Alchemilla vulgaris jest skuteczna w zmniejszeniu czasu trwania i ilości krwawienia miesięcznego u kobiet z obfitymi miesiączkami.  Alchemilla vulgaris jest także skuteczna w redukcji bólu miesiączkowego oraz poprawie jakości życia u kobiet z obfitymi krwawieniami miesiączkowymi.

Hamamelis virginiana, czyli oczar wirginijski, był tradycyjnie stosowany w leczeniu różnych problemów menstruacyjnych, w tym obfitych krwawień miesięcznych.
Oczar wirginijski słynie ze swoich właściwości ściągających, które mogą pomóc w zwężeniu naczyń krwionośnych i zmniejszeniu krwawienia. Zawiera również taniny, które mogą pomóc w redukcji stanów zapalnych i złagodzeniu bólu. 

Capsella bursa-pastoris znana również jako tasznik pospolity, to gatunek rośliny, który był tradycyjnie stosowany w celach leczniczych, w tym do leczenia obfitych krwawień miesięcznych.
Tasznik pospolity działa poprzez zwężenie naczyń krwionośnych i zmniejszenie stanu zapalnego w macicy. 

UWAGA

Obfite i przedłużające się krwawienia menstruacyjne mogą być symptomem różnych schorzeń takich jak stan zapalny, dominacja estrogenu, niezrównoważony poziom insuliny, mięśniaki ,polipy czy nowotwory. Dlatego, chociaż zioła pomagają kobietom kontrolować krwawienie, są one tylko tymczasowym rozwiązaniem, które zmniejsza nadmierną utratę krwi.  W przypadku obfitych krwawień miesiączkowych, ważne jest skonsultowanie się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny i odpowiedniego leczenia. Mieszanka ta nie powinna być stosowana jako zastępstwo dla medycznej terapii.

Powiadomienie o dostępności: Wielka powódź 200 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie