W naszym sklepie internetowym oferujemy dostawę zamówionych produktów za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Koszt wysyłki zależy od wybranej formy dostawy oraz wagi przesyłki. Dostępne opcje dostawy będą widoczne w koszyku podczas składania zamówienia.

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej jest realizowana w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. Przesyłki są nadawane w formie  paczki pocztowej.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD jest realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. W przypadku tej formy dostawy istnieje możliwość śledzenia przesyłki oraz uzyskania informacji o jej stanie w czasie rzeczywistym.

W przypadku nieodebrania przesyłki przez klienta lub podania nieprawidłowych danych adresowych, sklep zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta dodatkowymi kosztami związanymi z ponowną wysyłką przesyłki.

W przypadku uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu lub braku jakiegoś produktu w paczce, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami w celu rozwiązania problemu.

Koszty dostawy 
20 zł- Kurier DPD przy płatności przelewem, oraz płatności przy odbiorze.
15 zł- Poczta polska przy płatności przelewem, oraz płatności przy odbiorze.