Nalewki  dostępne w naszym sklepie są wytwarzane w Anglii i Irlandii, a ich produkcja obejmuje 7 etapów filtracji oraz wykorzystanie tylko certyfikowanego ekologicznego etanolu oraz głównie ekologicznych ziół. Dbamy o to, aby proces produkcji naszych nalewek spełniał wymagania Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Rolniczej i Zbiorowej (GACP) oraz Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP).

Dążymy do zapewnienia naszym klientom dostępu do najlepszych ekstraktów ziołowych, które pochodzą z upraw i zbiorów wysokiej jakości roślin leczniczych, uprawianych w sposób etyczny i zrównoważony. Zrównoważony rozwój to wybór ziół uprawianych i zbieranych w sposób ekologiczny i zrównoważony. Etyka wymaga przestrzegania zasad etycznych i uczciwych praktyk pracy. Zioła używane do produkcji nalewek nie są zagrożone ani narażone na nadmierne zbiory, oraz nie  pochodzą z krajów, gdzie istnieje historia wyzysku pracowników lub łamania praw człowieka.

Jesteśmy dumni z naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom pewność, że otrzymują produkty o najwyższej jakości.