Trzy Żywice 100 ml

150,00
Dostępny

Opis produktu

Draconis sanguinis
Boswellia serrata
Commiphora molmol

Dawkowanie 1 pełny zakraplacz x 2 razy dziennie na niewielka ilośc chłodnej wody, między posiłkami.

Draconis sanguinis znane również jako krew smoka, to żywica pozyskiwana z drzewa Croton lechleri, które występuje naturalnie w Ameryce Południowej. Tradycyjnie wykorzystywana jest w medycynie rdzennej ze względu na jej właściwości przeciwzapalne, przeciwutleniające i gojące. Zmniejsza stan zapalny i obrzęki, wspomaga cyrkulację w obrębie macicy. Smocza krew połaczona z innymi ziołami wspomaga i wzmacnia ich działanie.

Boswellia serrata to naturalny środek przeciwzapalny, który wykazuje działanie redukujące nasilenie objawów endometriozy. 
Boswellia serrata może pomóc w redukcji bólu i stanów zapalnych związanych z endometriozą poprzez blokowanie produkcji cytokin prozapalnych, takich jak interleukina-1 i interleukina-6. Ponadto Boswellia serrata może również pomóc w redukcji wzrostu tkanki endometrialnej poza macicą.

Commiphora molmol zwana także mirrą, to żywica pozyskiwana z kory drzewa Commiphora molmol. Była stosowana w medycynie tradycyjnej ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zmniejsza dolegliwości bólowe związane z endometriozą , może wpłynąc na zmniejszenie cyst endometrialnych.
 
Powiadomienie o dostępności: Trzy Żywice 100 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie